Jest praca dla piekarzy w Irlandii

8 euro za godzinę, ubezpieczenie zdrowotne i trzy tygodnie płatnego urlopu - tak wygląda oferta pracy dla polskich piekarzy i cukierników w Irlandii

Irlandzkie biuro pośrednictwa pracy FRS Recruitment z Midelton poszukuje wykształconych cukierników i piekarzy, którzy będą gotowi od zaraz podjąć pracę w Irlandii.

Podstawą do przyjęć będą kwalifikacje i umiejętności praktyczne pracownika, które ma potwierdzić pracodawca z Polski. Kandydaci na piekarzy muszą również posiadać zdjęcia, a najlepiej kasetę video, pokazujące ich przy wykonywaniu pracy. Kolejne wymogi to: CV, które może być napisane po polsku oraz zapał do pracy i duża komunikatywność.

Polscy cukiernicy i piekarze mogą w zamian liczyć na początkowe wynagrodzenie w wysokości 8 euro za godzinę pracy, które w późniejszym okresie może wzrosnąć do 10 euro, ubezpieczenie zdrowotne, trzy tygodnie urlopu wypoczynkowego w skali roku, a także na wysoko opłacane nadgodziny (do 150% stawki podstawowej) i kontrakt na co najmniej rok czasu. Nie jest wymagana doskonała znajomość języka angielskiego, bowiem FRS ma do dyspozycji tłumacza, który pomoże w komunikacji podczas ustalania warunków pracy i podpisywania umowy.

[ 04/05/2005 ]