Praca w Holandii dla budowlańców

W branży budowlanej niemal w każdym kraju można otrzymać pracę bez znajomości języka. Holandia nie jest wyjątkiem, ale to w tym kraju w tej chwili potrzebnych jest tak dużo rąk do pracy, że osoby bez znajomości języka przyjmowane są bardzo chętnie.

 

Bez znajomości języka niestety niższe pensje

 

Wspominaliśmy już we wcześniejszym artykule, że praca bez znajomości języka angielskiego, niemieckiego lub niderlandzkiego na terenie Holandii jest możliwa. W niewielu krajach Europy tak chętnie przyjmowane są osoby bez komunikatywnej znajomości języka danego kraju. Jednak oznacza to niższe pensje.

 

Praca na budowie bez doświadczenia

 

Jeżeli nie znasz języka i nie masz doświadczenia a chcesz pracować na budowie to nie koniec świata. Możesz zacząć od pracy w charakterze pomocnika. Pracując w grupie, pod okiem doświadczonych budowlańców można bardzo szybko nauczyć się swoich obowiązków i z czasem, po odbyciu praktyki w charakterze pomocnika awansować na bardziej odpowiedzialne stanowisko. Poza tym w międzyczasie, można poduczyć się języka, na tyle, żeby pracować nie tylko na lepszej pozycji, ale - co najważniejsze – oczekiwać dużo lepszych zarobków.

 

[ 18/10/2007 ]
1 | 2