Starszy Specjalista ds. Projektowania Konstrukcji Żelbetowych

Starszy Specjalista ds. Projektowania Konstrukcji Żelbetowych

Prowadzimy obecnie rekrutację dla jednej z dużych, międzynarodowych firm generalnego wykonawstwa, która jest w trakcie kompletowania zespołu ekspertów biura technicznego, którzy będą wspierać realizowane przez firmę kontrakty. Poszukujemy osoby z bogatym doświadczeniem w zakresie projektowania konstrukcji żelbetowych.
 
Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało analizowanie rozwiązań technicznych dla oferowanych lub realizowanych kontraktów pod kątem ich kompletności i prawidłowości oraz zgodności z przepisami oraz wdrażanie rozwiązań zamiennych optymalizujących projekt i dających wymierną korzyść stronom procesu budowlanego.
 
Poszukujemy inżyniera budownictwa z ok. 10 letnim doświadczeniem zawodowym, doświadczonego projektanta wyspecjalizowanego w projektowaniu konstrukcji żelbetowych dla dużych obiektów, posiadającego uprawnienia budowlane do projektowania w specjalności konstrukcyjno-budowlanej, znającego programy obliczeniowe. Cennym atutem będzie także doświadczenie zdobyte bezpośrednio na budowie.
 
Zapraszamy zainteresowanych do przesłania dokładnego CV!

kontakt:

Hays Poland
ul. Złota 59, 00-120 Warszawa
tel: +48 22 584 5650
fax: +48 22 584 5651

[ 25/06/2012 ]